Červen 2014

Syn filozofa - Strana 340-350

29. června 2014 v 18:51 | Keta
Samé dobré zprávy, všichni jsou pořád naživu a tenhle komix pokračuje.

Překlad by me

Proč miluju Lokiho

16. června 2014 v 19:30 | Keta |  Loki
Když už vás mám v plánu zasypávat povídkami o svém bohu, možná byste měli vědět, jak se vůbec stalo, že jsem se dala na tohle "náboženství". Ptáte se, jak mě vůbec napadlo, že by vás to mohlo zajímat? Proč cítím tu náhlou potřebu se obhajovat, když všechno ostatní jsem před vás prostě bez pardónů postavila jak to leželo a běželo, protože "tohle je blog o tom, co mám ráda"?
Skvělá otázka, drazí čtenáři, oceňuji váš zájem. Dalo by se říct, že jsem nad tím už pěknou dobu hloubala sama od sebe, pár lidí se mě na to ptalo a tak jsem nakonec usoudila, že když už mám tyhle myšlenky v hlavě, můžu jich využít, abych měla o článek navíc. (*Zaslechne bolestné skučení svých čtenářů a uteče se schovat do svého protiatomového krytu.*)
Nesmíme se nechat unést svým nadšením! Čeká nás zdlouhavý rozbor věcí, které už všichni dávno víte (nebo se o ně nezajímáte), který vám vůbec k ničemu nebude a rozhodně vám neposkytně žádné důležité informace. Nuže!

Všechny názory vyjádřené v tomto článku jsou pouze moje. Nemusí se vztahovat na ostatní fanoušky Lokiho. Třeba milujete Lokiho z úplně jiných důvodů než já, nebo třeba vám důvody, které uvedu, připadají spíš jako důvody, proč ho nemít rád. To je samozřejmě možné a váš vlastní problém.

Loki -In My Darkest Hour by duyeqing

Připravte se na to nejsamozřejmější odhalení v dějinách lidstva, informaci tak šokující a zdrcující, že se kvůli ní ani stéblo trávy nezachvěje:

Míjejíc pomíjivé

12. června 2014 v 19:48 | Keta |  Moje výtvory
Zastavila se ve svém nekonečném stoupání a obrátila zrak k obzoru.
Kolik času už uplynulo?


Svoje obrázky zpravidla dávám na DA a tady vás s nimi neobtěžuji. Ale ve chvíli, kdy mám jeden článek za měsíc se, hádám, nic nestane, když přidám tak zbytečný článek jako je tohle.

Ano, něco jsem nakreslila. Hurá. Jako obvykle se vám zmíním jak hrozně se mi ten obrázek nepovedl, i když se mi ve skutečnosti líbí. Protože ty fakty se nevylučují: odflákla jsem stínování, mám tam spoustu chyb a nevypadá to tak, jak jsem chtěla, ale líbí se mi to.
Hle, nejupřímnější komentář, co jsem kdy napsala k jednomu ze svých obrázků.