Únor 2014

První (2. část)

22. února 2014 v 22:51 | Keta
Jako obvykle se mi to nevešlo do jednoho článku, i když jsem se tolik snažila.
Tohle je druhá a poslední část příběhu.

Originál: wdeleon
Překlad: Keta

První

Rainbow Dash a Twilight Sparkle jen chvíli tiše stály bok po boku. Pak Rainbow Dash roztáhla své pravé křídlo a položila ho Twilight kolem ramen. Pomalu a jemně jím pohybovala tam a zpátky a hladila Twilight po zádech. Twilight stála tiše a užívala si ten pocit a její společnost.

"Nedokážu si představit, jaké musí být, něco takového vědět... Žít s tím," řekla konečně. "Nejsi z toho ani trochu smutná?"

"Jsem na to hrdá," řekla prostě Rainbow Dash s úsměvem.

"Nemáš strach?" zeptala se Twilight a otřela si slzy.

První (1. část)

22. února 2014 v 22:50 | Keta
Dneska, když jsem si všimla, že tady mám za minulý měsíc jenom jeden článek a za tehle ještě vůbec žádný, nějak mě to polekalo. Kde mám na tohle všechno brát čas? :D Nu, dnešek jsem obětovala tomu, abych dokončila tohle, co mi už hroznou dobu leželo v dokumentech.

Tenhle příběh nádherně vystihuje, co to vlastně bylo, co jsem na Rainbow Dash vždycky tolik zbožňovala.

Originál: wdeleon
Překlad: Keta

První

"Nechť se nemodlím za úkryt před nebezpečím, ale za to, abych byl beze strachu, když nebezpečí přijde. Nechť neprosím o utišení mé bolesti, ale o srdce, díky kterému bych ji zdolal."
- Rabíndranáth Thákur"Tak to teda ne. Kdepak. Do něčeho takového se odmítám míchat," řekla Twilight Sparkle chladně a zavrtěla hlavou. Její roh slabě zazářil, když z poličky vytáhla knihu, kterou hledala a nesla si ji vzduchem přes pokoj, v jehož středu stála Rainbow Dash, k podstavci, na který si ji položila.

"Ale proč ne?" zeptala se Rainbow Dash a obrátila se, aby zůstala čelem k Twilight. "Jestli to můžeš udělat, je to nesmírně důležité."