Září 2013

1942: Jsi můj nepřítel - Německá strana - 20-30

13. září 2013 v 16:19 | Keta
Tak to vypadá, že prostě udělám jednotlivé strany postupně, aby se to nepletlo xD

Překlad: Keta

Běžící vlčice Mirari - Kapitola 1. Smečka Větrné růžice

6. září 2013 v 16:17 | Keta
Vsadím se, že tohle jste nečekali! :D Autorka dokončila první kapitolu nové verze příběhu. Nejprve tvrdila, že má v plánu změnit příběh, ale prozatím to vypadá, že spíš za ta léta změnila styl a chce upravit starší stránky... Tak uvidíme! Některé věci se určitě změní xD
No a tak si říkám: odkdy je sakra Orora moje oblíbená postava? :D

Překlad: Keta
http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/333/6/0/running_wolf_mirari___cover_by_runningwolf_czech-d33vbb1.jpg

Zrádce - Část 2/2

5. září 2013 v 22:12 | Keta |  Loki
Zabila jsem Lokiho! To bych nebyla já, abych neublížila svojí oblíbený postavě, co? :D Chudák Loki, jako by jeho život nebyl už tak dost tragický, musí trpět tu mou spisovatelsko-sadistickou lásku :D

2.část

Sif a Hogun museli Thora chytit a držet, jinak by se i dál snažil dosáhnout za mlhu. Křičel Lokiho jméno a polohlasem klel.

"Měli bychom jít, nebo se pro nás vrátí, až budou... hotové," navrhl Fandral a nejistě se přeřekl u konce věty. Všichni kromě Thora souhlasili, takže ho Sif a Hogun museli odtáhnout. Po pár krocích začal neochotně spolupracovat (k jejich obrovské úlevě, protože kdyby to neudělal, nikam by ho nedostali).

Šli tiše, nikdo se neopovažoval pohlédnout Thorovi do tváře. Kdyby se podívali, spatřili by tam slzy, zoufalý vztek a nenávist. Asi o minutu později jim světla mezi stromy zmizela z dohledu - i když jediný, kdo se ohlížel, byl Vostagg, který jako jediný z bojovníků neskrýval svůj smutek. Hogunova tvář byla nečitelná, jako obvykle. Sif měla na tváři temný výraz a jenom velmi pozorný pozorovatel by si povšiml, že vypadá provinile. Fandral byl neklidný a sledoval Vostaggův bolestivý výraz, jako by doufal, že se od něj přiučí. Očividně nevěděl, jak na celou věc reagovat a předpokládal, že by měl něco cítit, dojetí nebo bolest, ale nějak to v sobě nedokázal najít.

A pak se ozval křik.

Zrádce - Část 1/2

5. září 2013 v 22:12 | Keta |  Loki
Já už sama sobě nerozumím xD Je to asi stejně nesmyslné jako 'Garmr', jen je to desetkrát delší! Co mám sakra za problém? Proč tohle dělám?!
... Moment. Dělám to proto, že mě to baví. Hrozně mě to baví.
Sakra, proč mě to tolik baví?! :D Zvlášť když vás to určitě nebaví číst? xD

Zrádce (1. část)

"Drž se od nás dál, ty zrádce!"

To bylo neobvyklé. Ostatní děti byly často protivné, kousavé a nedůvěřivé. Ale nikdy nebyly takhle otevřeně nepřátelské. Alespoň ne bezdůvodně. Oprávněná nepřátelskost se dala tolerovat. Tohle ne.

A přesto Loki nepromluvil. Jen na Fandrala, který si ho arogantně měřil, pohlédl, pokrčil rameny a vrátil se ke své knize. Už v první řadě bylo hloupé se jich jít zeptat, proč tam takhle stojí a vrhají po něm pohledy. Tedy ne, že by jim to měl v plánu opomenout, jenom čekal na lepší podmínky.