Srpen 2012

Temné časy - Strana 200-210

27. srpna 2012 v 19:12 | Keta
Tak jo, tady je zase jednou komix. Snad jsem vás tou povídkou moc nevystrašila :D

Překlad by me

Křišťálové slzy - Kapitola 30. - 35.

26. srpna 2012 v 15:41 | Keta
Zábavné, dávat sem povídku pro jednoho člověka :D Ale to nevadí, zvykla jsem si ^^


Kapitola 31.

Elfka je neomylně vedla městem zpět k bráně.
Irinoiu napadlo, jak je vlastně možné, že se jejich průvodkyně vždy objeví, když je jí potřeba a bez jediné domluvy s jinými elfy ví, kam je má zavést. Nebo přinejmenším to tak alespoň vypadalo. Ale zrovna když se na to chtěla zeptat, dorazily k bráně a navíc si skutečně uvědomila, že je velmi unavená. Nechala to tedy být a společně se svou dcerou vyšla z města.
Pokračovaly dál, tentokrát už ne po kamenných ulicích, ale po heboučké trávě. Kolem sebe opět viděly nádhernou krajinu stromů se zelenými listy.
Zastavily se před vysokou mohutnou věží, vedle které stáli dva elfové se zbraněmi, očividně jako stráž. Do věže nevedly žádné dveře, u jejího vrcholu byl pouze prostorný dřevěný balkon, jako jediný vstup dovnitř.
Než ji stihla zastavit, její dcera rozverně vzlétla a zastavila se ve vzduchu ve výšce balkonu. Jejich průvodkyně jí pokynula a tak na balkoně přistála.

Křišťálové slzy - Kapitola 25. - 30.

24. srpna 2012 v 22:06 | Keta
Nechtěla jsem vás tímhle otravovat, protože to stejně nikdo nečte, ale jsem s těmihle kapitolami docela pozadu a když už mi tak záleží na tom čísle, kolik mám článků za měsíc... xD
(A jak jsem si na tohle vůbec vzpomněla? No, to jsem se zase po několika letech dokopala ke psaní... :D Když budete... zlobit... dám vám sem svou nejnovější povídku xD)

Kapitola 26.

Vzbudila se a uviděla oba, jak stojí opodál. Ucítila zápach čerstvé krve a hned jak spatřila zajíce, tak se na něj vrhla. Byla vyhladovělá.
Nemohla usnout a tak dlouho přemítala nad otázkami především o elfech. Jak vypadají? Když měla snění, neviděla víc než bílou kápi. Jak daleko ještě žijí…? Ale především… Jak jí dokážou pomoci? Odvolají pomocí jejich magických písní a kouzel její kletbu? Dají jí kouzlo, které umožní zbytek života prožít bez pláče? Jak? …Jak?… Nedokázala si odpovědět… Protože nemohla přijít na vhodný způsob, jak se zbavit trápení…
... Přišli a ona se hned dožadovala odpovědí. "Jak dlouhá je cesta?" zeptala se.
Flow na ní pohlédl: "Já nevím."

Temné časy - Strana 190-200

23. srpna 2012 v 16:26 | Keta
Jsme na dvousté stránce... ale to nikoho nezajímá a já jsem moc líná, než abych počítala, kolik to je celkem :D
Mám pro vás něco zajímavějšího: ještě jednu novou anketu xD

Překlad by me

Obrázky s příběhy - 6

21. srpna 2012 v 10:30 | Keta |  Lví král
To poslední neni tak úplně příběh xD A je jich míň než obvykle... A trvalo mi fakt dlouho, než jsem se k tomuhle zase dokopala :D Jednoduše řečeno, tenhle článek mi musíte odpustit xDD
Chtěla jsem vám jen představit novou anketu, tak jsem k tomu potřebovala článek :D (Ano a ta anketa je tak trochu krutá... xD Upřímně, netuším, co bych odpověděla já... Tak jsem zvědavá na vaše odpovědi xP)


http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2011/250/d/8/a_day_to_themselves_by_dj88-d4952gy.jpg


Zemí zatřásl vzdálený zvuk hromu. Kuzimu trénoval malou Ziru celé ráno. Dnešek nebyl špatný den; nebylo horko, protože slunce nevyšlo. Začalo trochu pršet. Zira byla rozhodnutá překonat dokonce i očekávání jejího otce. Do tréninku dala vše. Její matka, Azola, ji z dálky sledovala, jako vždy bezmocně, pochmurně a s odporem.Nelíbilo se jí, že Zira většinu dne a část noci trénovala a jen vzácně strávila nějaký čas se svou matkou nebo jinými lvíčaty. Její nevinnost ji zvolna opouštěla. Pak Azola zvedla hlavu, když ke Kuzimu došli čtyři jiní lvi z jejich smečky.
"Ziro, to stačí, posaď se do stínu stromu a popadni dech," nařídil Kuzimu.
Zira si úlevou oddechla a odloudala se ke stromu, kde si sedla. Snažila se ovládnout a nelapat po dechu, aby působila silná, jako by na ni trénink neměl vliv.

Zasnoubený - Strana 70-80

9. srpna 2012 v 14:07 | Keta
Pro případ, že bude tohle můj poslední článek za tenhle týden (což je dost možný), to napíšu rovnou sem: v sobotu odjížídm a týden tady nebudu... Já jen, pro tu mizernou šanci, že byste mě hledali xD

Překlad by me

Temné časy - Strana 180-190

6. srpna 2012 v 13:00 | Keta
Zira toho fakt hodně namluví*... ale je fascinující, co její slova dokážou. Neuvěřitelné jak lehko se dá převrátit realita. Pořád působí tak... reálně :D
*(což jsou slova líné překladatelky :D)

Překlad by me